Schola NSPJ

Sacre-Coeur

O nas

Schola Parafialna 

    Od roku 2003 śpiewem i muzyką ubogaca niedzielną i świąteczną liturgię schola.

Idąc za spostrzeżeniami z katechezy, zrodziła się potrzeba utworzenia Scholi. Młodzież bowiem w kierunku muzycznym jest niezwykle utalentowana i nawet jest kilka osób grających na instrumentach muzycznych. Bardzo lubią śpiewać jak i grać - z dobrym skutkiem. W naszych szeregach mamy profesjonalnych muzyków po Akademii Muzycznej, Szkołach Muzycznych. Gramy na różnych instrumentach takich jak: Piano, gitara, akordeon, skrzypce, gitara basowa, kontrabas, flet poprzeczny, Djembe, bongosy.


Tak to się zaczęło...

    Schola  rozwija się w bardzo szybkim tempie. Skupia w swoich szeregach  dzieci i młodzież oraz dorosłych muzyków Turku. Repertuar jest bardzo różnorodny. Przede wszystkim są to pieśni religijne ale również piosenki oazowe i wspólnotowe. Mamy wspólne wyjazdy i wiele ciekawych zajęć, które nas jeszcze bardziej integrują.

    Schola działa przy Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa, wielbiąc Boga swoim śpiewem ubogaca Liturgię i Uroczystości. Mamy nadzieję, że z doskonałymi wynikami będzie rozwijać swoje zainteresowania pięknego i żarliwego śpiewu jak i anielskiej muzyki - wielbiąc Boga.

 

 

Kontakt

62-700 Turek, Polska
tel: +48 518 014 865
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Start   /   O nas   /   Galeria   /   Demo   /   Usługi    /   Kontakt

 

Schola NSPJ © 2015